Moje Forever logo
Witaj w Moje Forever

Clean 9 aloesowe oczyszczanie

Opublikowano: 
2019-08-19

Co to jest Clean 9 aloesowe oczyszczanie?

Dzień pierwszy mojego Clean 9, aloesowego oczyszczania.  To  już czwarta,  zaplanowana przeze mnie przygoda, w ciągu dwóch lat.  Wreszcie zdecydowałam się przedstawić program dzień po dniu, żeby pokazać, że jest to proste i do zrobienia.
Clean 9 jest bardziej znany niż FIT 15,  zestaw podtrzymujący redukcję wagi, który już opisywałam na blogu. Dystrybutorem obu programów jest Forever Living Product. Produkty tej firmy są wysokiej jakości, a aloes na liście INCI, zajmuje  pierwsze miejsca. Wiadomo, że kolejność użytego składnika wykazanego na etykiecie, oznacza jego ilość w produkcie. Jeśli na pierwszym miejscu jest woda, głównym produktem jest woda, jeśli aloes to np. krem powstał na bazie wyciągu z aloesu, a jeśli na pierwszym miejscu jest gliceryna, to nie kupuje takiego kremu wcale. Czasem widzimy napis na etykiecie "krem aloesowy”, a w wykazie składników aloesu jest... 2% .  Czytajcie etykiety!

Szukając do Clean 9 mleka roślinnego (dodaje się go do szejka) spotkałam mleko ryżowe, owsiane, kokosowe, a nawet migdałowe w przystępnej cenie. Jak się jednak okazało, z etykiet, były to napoje ryżowe z procentowym dodatkiem migdałów, kokosa czy innych orzechów.
Cały asortyment  Forever (kosmetyki, suplementy, odżywki oraz napoje) zawiera certyfikowany aloes (klik) na bardzo wysokiej pozycji w składzie. 

Clean 9 aloesowe oczyszczanie — co kupujesz?

W zestawie znajdują się: miąższ aloesowy w ilości 2 litry, izolat białka sojowego z minerałami i witaminami w postaci proszku do szejków, oraz suplementy i błonnik. Do tego shaker oraz centymetr do mierzenia, plus broszura ze wskazówkami i miejscami do wypełniania. A wszystko w praktycznym pudełku. Do wyboru są dwa smaki: wanilia i czekolada.  W zasadzie, zarówno Clean 9, jak i FIT 15 składają się z tych samych produktów, inna jest ilość dni stosowania oraz zasady żywieniowe.

Różni je także znacząco kaloryczność dozwolonych produktów. W Fit 15 jest o wiele większy wybór i poleca się go jako kontynuację Clean 9. Ludzie odnoszą wspaniałe efekty po obu zestawach. Czas wykonania to 25 dni, co daje naprawdę świetny czas na regenerację ciała.

 

Clean 9 zrób aloesowe oczyszczanie — dzień pierwszy.

Zwykłam zaczynać protokoły lecznicze w poniedziałek,  szykując sobie wcześniej  pracę na dwa pierwsze  dni. Organizm musi się przyzwyczaić do zmian, zajęcie głowy i rąk zaplanowanymi czynnościami, pozwala na szybszy upływ czasu. Nie myślę o jedzeniu. Wybrałam się także na daleki spacer z córcią we wózku, częściowo pod górkę, w ramach zalecanego w broszurze ruchu. W dniu pierwszym, na czczo, należy się zmierzyć i zważyć. Na następne 9 dni, zapominamy o wadze i centymetrze, bo wszystko może się wahać każdego dnia.

Poza tym program stosuje się  w celu oczyszczania, a nie chudnięcia, ponieważ to ostatnie, bywa u ludzi naprawdę różne. Opisywałam na blogu stosowanie clean 9 przez moją mamę (klik), wspominałam o tym, jak sama go robiłam. Stosowały go także, moje dwie kuzynki oraz bliska koleżanka, każda z innych „przyczyn” i każda z innymi wynikami.

Przyznam się, że zwykle w pierwszym dniu zdarzają mi się grzeszki. Zjadłam dwa owoce, zamiast sugerowanego jednego, jednak wybrałam gruszki zamiast słodkich jabłek. A do szejka, użyłam świeżych jagód leśnych, które są w zasadzie bezcukrowym owocem. Jak zawsze, do gotowego szejka,  dodaje proszek — sok z zielonego jęczmienia. Dodatkowe źródło błonnika i cudowny suplement wspomagający oczyszczanie. Bogaty w składniki odżywcze. O zielonym jęczmieniu pisałam tutaj. Po skończonym programie, będę nadal piła zarówno jęczmień wieczorem, jak i aloes rano.

W efekcie otrzymałam piękny niebieski koktajl. Na blogu pokazuje mnóstwo wariacji, na temat szejków.  Czasem urozmaicam je miętą, która wprowadza nutę orzeźwienia. Polecam!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Projekt i wykonanie: fondo.pl