Moje Forever logo
Witaj w Moje Forever

Zarabiaj ze mną

Multi Level Marketing
Jak to działa?

MLM – Multi Level Marketing, marketing sieciowy lub szeptany (polecany przez kogoś) to rodzaj sprzedaży, która odbywa się od producenta wprost do klienta końcowego poprzez dystrybutorów. Dla jednych idealny system pracy „na swoim”, dla innych dziwoląg o stereotypie piramidy.

MLM nie jest piramidą. W nielegalnych inwestycjach zwanych piramidą wysokość zarobków zależy zwykle od wpłat osób, które dołączają do organizacji. W MLM nie ma wpłat, jest sprzedaż usług lub towarów. Klient płaci i otrzymuje produkt jak w sklepie. Z tego tytułu, sprzedający nazywany FBO (Forever Bussines Owner), otrzymuje prowizję tak jak w każdym innym biznesie. Oczywiście, że jest struktura drabiny, jak w każdym innym biznesie (dyrektor/ kierownik/ podwładny lub szef/ pracownik). Jest system motywacyjny, jak w każdym innym biznesie. Jest system premii i awansów jak w każdym innym biznesie.

Będąc FBO- przedstawicielem Forever, kupujesz wszystkie produkty w cenach hurtowych. Sprzedajesz w detalicznych, różnica, czyli marża jest twoją premią, w uproszczeniu. Jak w wielu innych biznesach.

Forever Living Products
Zalety współpracy

Praca w ustabilizowanej firmie, od 40 lat na świecie i 24 lata w Polsce. Nigdy nie wycofała się z żadnego rynku.
Forever ma własne ekologiczne plantacje, w różnych częściach świata. To 85% światowego rynku aloesu.
Firma nie jest od nikogo zależna. Żadne ogólnoświatowe wahania: ceny baryłki, kursy dolara/euro, groźby wojen, nie mają wpływu na kształtowanie cen produktów.
Technologia przetwarzania aloesu jest opatentowana. Jest to ważne, ponieważ aloes jest bardzo wrażliwy podczas obróbki. Dzięki temu patentowi dostajemy koncentrat, a nie sok. Oznacza to także, że firma nigdy nie będzie miała realnego konkurenta, a raczej naśladowców.
Firma daje gwarancję satysfakcji 30 dni. Oznacza to, że jeśli z jakichś przyczyn, produkt nie spełnia oczekiwań klienta, może go oddać i otrzymać zwrot pieniędzy.
O bardzo dobrej kondycji finansowej firmy świadczy m.in. to, że prócz własnych plantacji, czyli własnego surowca, firma ma własne fabryki, zaplecze naukowe (m.in. dwóch noblistów), własny transport i oddziały.
Firma nie traci pieniędzy na bardzo kosztowne reklamy w mediach i prasie. W zamian za to stawia na marketing szeptany poprzez swoich dystrybutorów oraz wizerunkowy, włączając się, poprzez fundację, która daje jedzenie biednym).
Forever stawia na zaplecze naukowe. Dba o technologiczną doskonałość i jakość produktów. Co roku produkty otrzymują przedłużenie certyfikatu jakości od Rady do spraw aloesu, która uznaje tylko najwyższą jakość.
Firma inwestuje pieniądze w nieruchomości jako zabezpieczenie kapitału. Stawia także, na własnych pracowników oferując szkolenia i wynagradzając za pracę extra premiami i bonusami.
Wynagrodzenie jest w formie pieniężnej. Żadnych kuponów.
Im więcej sprzedajesz sam lub z zespołem, tym wyżej możesz awansować. Awanse wiążą się z kolejnymi zniżkami na zakupy produktów. Raz osiągnięty awans jest stały, nawet jeśli zrobisz sobie kilkumiesięczny urlop od pracy.
Awanse w firmie są dziedziczne, jeśli dzieci chcą kontynuować pracę rodziców.
Firma jest rozpoznawalna, jeśli ktoś nie zna nazwy Forever, kojarzy, że to ci „od aloesu”. Jeśli ty jej nie znasz, to zna ją, któryś z twoich znajomych lub o niej słyszał.
Od roku 2016, firma dynamicznie się rozwija, jej obroty wzrosły o 25%. Z taką firmą chce się podejmować współpracę. I wcale nie trzeba zakładać działalności gospodarczej.
Nie ma wpisowego ani kosztów miesięcznych prowadzenia działalności.
Klient dostaje produkt wprost od dystrybutora z zachowaniem jak najkrótszej drogi dystrybucji.
Jeśli masz pytania, lub chcesz zostać przedstawicielem Forever (FBO), napisz do mnie.

Zarabianie z Forever
Jak zacząć?

Kiedy uznasz, że chcesz zarabiać więcej, możesz zacząć budować swój zespół sprzedawców. Zapraszasz ludzi do zostania FBO, a oni sprzedają produkty Forever i jeśli zachcą, także szukają osób, które wprowadzają do firmy. Jako że jesteś inicjatorem tej grupy, stajesz się jej liderem, a wtedy otrzymujesz premię od sprzedaży całego zespołu.

Praca oparta jest na stałych, prostych zasadach niezmiennie od wielu lat. Będąc sprzedawcą, uczysz się od najlepszych, jak budować biznes, jak rozmawiać z ludźmi, jak odkryć swoje możliwości, jak pokonać wewnętrzne blokady. Takie szkolenia coachingowe, w dużych firmach są zwykle płatne. W Forever uczysz się za darmo od liderów.

Możesz być firmą jednoosobową lub pracować dodatkowo, bez zakładania firmy. Wypłata premii jest co miesiąc, a na koniec roku otrzymujesz Pit, z którego rozliczasz się od dochodu, jak do tej pory. Często ludzie łączą etat z pracą w marketingu sieciowym, ponieważ traktują tą formę jako kolejną „nogę finansową”.
Projekt i wykonanie: fondo.pl