Moje Forever logo
Witaj w Moje Forever

Aloesowe oczyszczanie i MLM, dzień 8 i 9

Opublikowano: 
2019-08-27

Aloesowe oczyszczanie i MLM można pogodzić. Mój detoks się kończy i po raz kolejny zadowolona jestem z efektów. Wytrwałam. Lubię magię aloesu i tego jak na mnie działa. Bez marketingu sieciowego, nie poznałabym tego cudownego produktu.
Ponieważ o samym programie już pisałam wiele razy, dziś chciałam przypomnieć, dlaczego wybrałam Forever. Wszak firm oferujących oczyszczanie w domowym zaciszu jest kilka. I je także próbowałam.

MLM - praktyczna strona Forever.

Dystrybutorzy Forever, rekomendują najbliższym, znajomym oraz innym ludziom produkty wysokiej jakości, które używa się na co dzień: pasty do zębów, mydła, szampony, kremy, suplementy diety, programy redukujące wagę czy napoje aloesowe.

Oczyszczanie aloesowe i MLM mają się razem dobrze. Z moich obserwacji wynika, że program Clean 9 jest perełką w ofercie MLM, ponieważ jest skuteczny. Wszystkie produkty Forever kupuje się wprost od producenta w sklepie internetowym, bez pośredników.
Podejrzewam, że tak jak w innych firmach z branży MLM, nowy członek, który dołącza do zespołu, kupuje coś dla siebie na próbę. Najczęściej wraca po produkt, lub chce przetestować więcej. Obserwując pracę swojego opiekuna, zauważa ruch w interesie i widzi, że taka praca może dać przychód rzędu kilkuset złotych, a jeśliby zająłby się tym na poważnie, zarobki mogłyby urosnąć do kilku tysięcy złotych.

Założenie tradycyjnego biznesu wiąże się z dużymi kosztami. Zakup środków trwałych, kredyt bankowy, opłacenie ZUS i podatku, zakup towarów lub narzędzi, zatrudnienie pracowników. W Forever wkład własny to zakupione produkty, które się używa i samemu decyduje czy chce się dzielić ich opinią z innymi, czy zachować tylko dla siebie, czy ambitnie promować, za co firma nas wynagrodzi. Nie trzeba przy tym zakładać działalności! Przy wypłacie prowizji, dostaje się fakturę na usługi marketingowe. Należy oczywiście rozliczyć się z fiskusem.

Cele w  Forever

Celem chyba każdej branży MLM jest sprzedaż produktów lub usług. W Forever sprzedaje się te, które na co dzień wszyscy używamy. To od dystrybutorów zależy, jak będą promować produkty i pozyskiwać klientów.  Drugą możliwością zarabiania z Forever Living Products jest promocja opcji biznesowej. Firma daje możliwość szkolenia się, zjazdów integracyjnych, materiałów marketingowych i wiedzy liderów, którzy chętnie się nią dzielą.

Nowi członkowie, zapraszają do współpracy, kolejnych chętnych dystrybutorów.  Jednocześnie, nadal promują i sprzedają produkty swoim klientom. W ten sposób buduje się grupę, której wspólne dochody dają podstawy do awansów. Im więcej osób w grupie, tym większa sprzedaż i wyższe zarobki.
Zarobki FBO (Forever Business Owner) są oszczędnościami firmy, która nie wydaje pieniędzy na reklamy w mediach. W marketingu MLM to dystrybutor jest chodzącą reklamą i za to dostaje wynagrodzenie w postaci realnych pieniędzy (nie rabatów, kosmetyków czy produktów). Marketing szeptany ma wielką moc.

Wbrew powszechnemu myśleniu opiekun — dystrybutor, lider grupy, wcale nie musi zarabiać więcej niż, osoby, które zaprosił do współpracy. To właśnie najbardziej podkreśla, dlaczego MLM nie jest piramidą. W piramidzie korzystają najbardziej zawsze ci, którzy są wyżej. W  branży MLM — strukturze wielu płaszczyzn — każdy może być na innej prowizji, w zależności, czy sprzedaje produkty, czy realizuje plan marketingowy.

Zły image Forever i branży MLM

Aby poznać to całe Forever, musiałam sporo poczytać w internecie. Szukałam faktów, nie stron marketingowych. Mogła mi to wszystko powiedzieć moja opiekunka, ale ja chciałam poznać opinie innych osób, w stosunku do Forever jak i  ogólnie MLM.
I powiem szczerze, że z opinii na forach internetowych bije frustracja i zawód. Świadczy to ewidentnie o tym, że nikt ludziom poprawnie nie wytłumaczył, jak działa ten biznes lub trafili na osobę, która nie była szczera, obiecując szybki zarobek.
Nie ma szybkich zarobków, jeśli są legalne. W tej branży, jak każdej własnej działalności trzeba zapracować na zdobycie klientów. Właśnie jak piszę ten tekst, odbył się awans wspomnianej już przeze mnie opiekunki. Cała jej grupa, osiągnęła kolejny cel z planu marketingowego w zakresie sprzedaży produktów.

Tak się złożyło, że kilka osób zauważyło mój spadek wagi i siłą rzeczy mówiłam o tym, co robiłam. Nawet nie starałam się reklamować produktu, a odczułam zainteresowanie, ponieważ poparte było widocznym efektem. Tak działa oczyszczanie aloesowe i MLM.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Projekt i wykonanie: fondo.pl